English English Deutsch Deutsch Türkçe Türkçe

0 553 829 44 16

İLETİŞİME GEÇ

WordPress Web Tasarım ve Geliştirme

Diamedya, küçük ve orta ölçekli kuruluşlar ve işletmeler için WordPress web sitelerinin tam yığın geliştirmesini sağlar. Etki alanını ayarlamaktan ve barındırmadan siteyi tasarlamaya ve planlı bakıma kadar her şeyi hallediyorum.

Neden WordPress? WordPress CMS (İçerik Yönetim Sistemi), dünyadaki web sitelerinin %25’inden fazlası tarafından kullanılmaktadır. Her türlü web sitesini verimli ve uygun maliyetli bir şekilde oluşturmamı sağlayan çok yönlü bir platformdur. Basit bir “kartvizit” web sitesinden gelişmiş bir e-Ticaret çözümüne kadar WordPress bunu halledebilir.

WordPress gibi bir CMS kullanmanın en büyük avantajlarından biri, web sitesini kendiniz güncellemenin ne kadar kolay olduğudur. Bir haber makalesi eklemeniz mi gerekiyor? Bir ürün fiyatı güncellensin mi? Sorun değil!

Temel WordPress Web Sitesi

Temel bir WordPress web sitesi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi çevrimiçi olarak sergilemek için ihtiyacınız olan her şeyi içerir ve işletmeniz büyüdükçe web sitesi, çevrimiçi mağaza veya etkinlik takvimi gibi yeni işlevler içerecek şekilde sizinle birlikte büyüyebilir.

Neler Yapacağız?

Gelişmiş WordPress Geliştirme

Siz Hayal Edin Biz Hayata Geçirelim

WordPress, aklınıza gelebilecek hemen hemen her şeyi yapabilir ve görünmesini istediğiniz herhangi bir şekilde görünebilir. Diamedya, herhangi bir senaryo için bir çözüm bulmanıza yardımcı olabilir. Geçmişte birçok siteyi müşterilerimin ihtiyaçlarına tam olarak uyacak şekilde özelleştirdim. Benimle iletişime geçmekten çekinmeyin – her zaman bir meydan okumaya hazırım.