WordPress Site Hızlandırma

WordPress web sitenizi hızlandırmak neden bu kadar önemlidir?

Oldukça basit hızlı web siteleri daha fazla para kazanıyor! Araştırmalar, web sitesi performansının gelir performansıyla doğrudan bir ilişkisi olduğunu göstermiştir.

Hız, arama motoru sıralamalarını iyileştirir.

Hız artık Google’ın sıralama algoritmalarında izlediği bir şey. Gerçekten de, daha 2010 yılında Google algoritmalarına bir hız unsuru eklemişti. Ek olarak, 2016’da Google, mobil sayfaların yüklenme hızının mobil arama sıralamalarında önemli bir faktör olacağını doğruladı. Yavaş veya kötü performans gösteren bir web sitesi, arama motoru sıralamalarınız üzerinde zararlı bir etkiye sahip olacaktır. Sonuç olarak hız, web sitesi deneyimini etkiler

Web siteniz daha hızlı yüklenirse, terk etme oranı azalır. 

Ziyaretçiler web sitenizi daha fazla meşgul etti ve kullanmaya istekli oldukça sayfa görüntülemeleri artar. Sonuç olarak, kötü web sitesi performansı, zararlı bir kullanıcı deneyimine sahip olacak ve bazı kullanıcıların hedeflerini gerçekleştirmeden web sitesinden çıkmalarına neden olacaktır. Web sitesi dönüşümündeki bu azalma, alt satırınıza ulaşır.

WordPress Site Hızı ve performans paketi

Bu hız ve performans hizmetleri paketi, WordPress web sitenizin Google Hız testi tarafından belirlenen hız puanını artıracaktır. Web siteniz ne kadar hızlı olursa, ziyaretçi o kadar fazla etkileşime girer.

Web sitesinin hızını ve nihayetinde işletme performansını artırmak için tasarlanmış bir dizi eklenti, kontrol ve kod değişikliği öneriyoruz.

Görüntü incelemesi ve optimizasyonu:  Ortaya çıkan görüntüyü bozmadan minimum pratik boyutlarında olduklarından emin olmak için büyük görüntüleri gözden geçirin ve sıkıştırın.

Kod optimizasyonu:  Tüm kodların – HTML, CSS ve Javascript – optimize edilmesini sağlayacağız. Tüm komut dosyalarını ve stilleri birleştireceğiz ve küçülteceğiz. Ayrıca HTML kodunun kendisini küçülterek sayfanızı gerçekten hafif hale getireceğiz.

Daha hızlı sunum için web sitesi önbelleğe alma:   Önbelleğe alınmış veya sıkıştırılmış sayfaların ne zaman gösterileceğini anlayarak web sitenizde daha hızlı sayfalar sunmaya yardımcı olacak bir önbelleğe alma eklentisi ekleyeceğiz. Bu, kullanıcılar için daha hızlı bir web sitesi deneyimi sunacak ve bu nedenle kullanılabilirliği ve etkileşimi artıracaktır.

Profil oluşturma performansı:  Sitenizin yükleme süresi üzerindeki etkilerini ölçerek WordPress sitenizin tüm eklentilerinin performansının profilini çıkarmak için bir eklenti ekleyeceğiz. Çoğu zaman, WordPress siteleri düşük performans, belirli yapılandırmalar veya çok fazla olması nedeniyle yavaş yüklenir. Bu performans eklentisini kullanarak sitenizde yavaşlamaya neden olan her şeyi daraltabiliriz.

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Telefon Numarası

0553 829 44 16

Eposta Adresi

bilgi@diamedya.com

Adresimiz

Cedit Mah. Bostanlar Cad. İzmit / KOCAELİ