English English Deutsch Deutsch Türkçe Türkçe

0 553 829 44 16

İLETİŞİME GEÇ

WordPress Site Hızlandırma

Mükemmel SEO Desteği için sitenizi Google Page Speed Insights ve GTMetrix'te Hızlandırıyoruz

Google Arama Sıralaması sitenizin hızına göre belirlenir! Önbellek / Optimizasyon eklentilerinin başarısız olduğu yerde sitenizi uçuruyoruz.

Web sitenizi ROCKET’i hızlandırmak için WordPress Sitenizin her bir öğesini manuel olarak hızlandırıyoruz, böylece içeriğinizi yıldırım hızında sunabilir ve Google’da daha üst sıralarda yer alabilirsiniz.

Neden Sitemi Hızlandırıyorum?

Çevrimiçi yaptığınız her şeyde biraz SEO var. Site hızı en önemli faktörlerden biridir. Bu yalnızca ziyaretçilerinizin sorunsuz deneyimiyle ilgili değil, aynı zamanda çevrimiçi görünürlüğünüz, site sıralamanız ve çevrimiçi başarı şansınızla da ilgilidir. Sitenizin performansı ne kadar iyi olursa, başarı şansınız o kadar yüksek olur.

Ortalama olarak bir sitenin performansı, getiriyi +%32 satış ve gelir artışı sağlar.

Ultimate Paket

Tek Seferlik

₺750

WordPress web sitenizi hızlandırmak neden bu kadar önemlidir?

Oldukça basit hızlı web siteleri daha fazla para kazanıyor! Araştırmalar, web sitesi performansının gelir performansıyla doğrudan bir ilişkisi olduğunu göstermiştir.

Hız, arama motoru sıralamalarını iyileştirir.

Hız artık Google’ın sıralama algoritmalarında izlediği bir şey. Gerçekten de, daha 2010 yılında Google algoritmalarına bir hız unsuru eklemişti. Ek olarak, 2016’da Google, mobil sayfaların yüklenme hızının mobil arama sıralamalarında önemli bir faktör olacağını doğruladı. Yavaş veya kötü performans gösteren bir web sitesi, arama motoru sıralamalarınız üzerinde zararlı bir etkiye sahip olacaktır. Sonuç olarak hız, web sitesi deneyimini etkiler

Web siteniz daha hızlı yüklenirse, terk etme oranı azalır. 

Ziyaretçiler web sitenizi daha fazla meşgul etti ve kullanmaya istekli oldukça sayfa görüntülemeleri artar. Sonuç olarak, kötü web sitesi performansı, zararlı bir kullanıcı deneyimine sahip olacak ve bazı kullanıcıların hedeflerini gerçekleştirmeden web sitesinden çıkmalarına neden olacaktır. Web sitesi dönüşümündeki bu azalma, alt satırınıza ulaşır.

WordPress Site Hızı ve performans paketi

Bu hız ve performans hizmetleri paketi, WordPress web sitenizin Google Hız testi tarafından belirlenen hız puanını artıracaktır. Web siteniz ne kadar hızlı olursa, ziyaretçi o kadar fazla etkileşime girer.

Web sitesinin hızını ve nihayetinde işletme performansını artırmak için tasarlanmış bir dizi eklenti, kontrol ve kod değişikliği öneriyoruz.

Görüntü incelemesi ve optimizasyonu:  Ortaya çıkan görüntüyü bozmadan minimum pratik boyutlarında olduklarından emin olmak için büyük görüntüleri gözden geçirin ve sıkıştırın.

Kod optimizasyonu:  Tüm kodların – HTML, CSS ve Javascript – optimize edilmesini sağlayacağız. Tüm komut dosyalarını ve stilleri birleştireceğiz ve küçülteceğiz. Ayrıca HTML kodunun kendisini küçülterek sayfanızı gerçekten hafif hale getireceğiz.

Daha hızlı sunum için web sitesi önbelleğe alma:   Önbelleğe alınmış veya sıkıştırılmış sayfaların ne zaman gösterileceğini anlayarak web sitenizde daha hızlı sayfalar sunmaya yardımcı olacak bir önbelleğe alma eklentisi ekleyeceğiz. Bu, kullanıcılar için daha hızlı bir web sitesi deneyimi sunacak ve bu nedenle kullanılabilirliği ve etkileşimi artıracaktır.

Profil oluşturma performansı:  Sitenizin yükleme süresi üzerindeki etkilerini ölçerek WordPress sitenizin tüm eklentilerinin performansının profilini çıkarmak için bir eklenti ekleyeceğiz. Çoğu zaman, WordPress siteleri düşük performans, belirli yapılandırmalar veya çok fazla olması nedeniyle yavaş yüklenir. Bu performans eklentisini kullanarak sitenizde yavaşlamaya neden olan her şeyi daraltabiliriz.

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Telefon Numarası

0553 829 44 16

Eposta Adresi

bilgi@diamedya.com

Adresimiz

Cedit Mah. Bostanlar Cad. İzmit / KOCAELİ