English English Deutsch Deutsch Türkçe Türkçe

0 553 829 44 16

İLETİŞİME GEÇ

Sosyal Medya Tasarımları

                SLOGAN: Sosyal medyada fark yaratın ve hedef kitlenizi etkileyin!

                Günümüzde sosyal medya kullanımının artmasıyla birlikte, markaların bir hizmet veya ürünü potansiyel müşterilerine ulaştırmak için sosyal ağlarda yer alması neredeyse zorunlu hale geldi.

GÖRSEL: İnsanların %74’ü satın alma kararı verirken sosyal medyayı kullanmakta.

                İyi bir sosyal medya pazarlaması ise tamamen yüksek kaliteli içerik ve tutarlı markalaşmayla mümkündür. Doğru tasarım çalışması olmadan da bu mümkün değildir çünkü sosyal medya platformları, markanız için görsel bir platform oluşturmaktadır.

                Etkili bir sosyal medya kullanımı ve kaliteli içerik tasarımı ile sosyal medya kullanıcılarının (potansiyel müşterilerinizin) dikkatini çekebilirsiniz. Bu sayede marka bilinirliğinizi arttırarak sayfanızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Sizlere sosyal medya tasarımları konusunda nasıl yardımcı oluyoruz?

                Öncelikle sizleri dinliyoruz. İhtiyaçlarınızı iyi anlayarak sizlerin sektördeki yerinizi anlıyor ve sizlere özgü bir şekilde ele alıyoruz. Dia Medya Dijital Danışmanlık Ajansı olarak yeni fikirlere ve özel isteklere her zaman açığız!

                Sosyal medya tasarım seçeneklerimiz ve fiyatlandırmamız hakkında soru sormak için aşağıdaki formu kullanarak grafik tasarım uzmanlarımız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizin için özel bir teklif hazırlamaktan mutluluk duyarız.

EKONOMİK PAKET

Tek Seferlik

₺250

Profesyonel Paket

Tek Seferlik

₺500