English English Deutsch Deutsch Türkçe Türkçe

0 553 829 44 16

İLETİŞİME GEÇ

Makale ve Blog Yazım Hizmeti

                Blogunuz sizin markanızdır. En azından, ilk kez gelen bir ziyaretçi bunu böyle görür. Uzman yazı ekibimiz, sitenizin ihtiyaç duyduğu ve hedef kitlenizin hak ettiği yüksek kaliteli SEO odaklı içerikler üretiyor

                 İyi bir blog sayfası ve güncel makalelerle desteklenen internet sitelerinde aylık ortalama potansiyel müşteri sayısındaki artış karşı konulamaz bir gerçektir. . Bunun nedeni, insanların ilk ziyaretlerinden keyif almasından ve aradıklarını bulmalarından kaynaklanıyor. Daha sonraki bir tarihte geri dönme ve nihayetinde satın alma olasılıklarının o kadar yüksek olmasını sağlıyor. İyi üretilmiş, iyi düşünülmüş ve uygun şekilde optimize edilmiş blog gönderilerinden oluşan güçlü bir birikime sahip olmak, sizi ve şirketinizi bu alanda uzman olarak sağlamlaştıracaktır. Ayrıca, düzenli olarak güncellenen içeriğe sahip siteler, arama motorunda daha üst sıralarda yer almaktadır.

                Tüketicilerin %61’i bir blog yazısı nedeniyle satın alma kararı verir. İster bir blender, bir karavan satın alıyor, isterse yemek kurslarına kaydoluyor. İnsanlar sitenizdeki incelemeleri okuyor ve isteklerini, ihtiyaçlarını ve arzularını tatmin etmek için mevcut tüm farklı seçenekleri gözden geçiriyorlar. İnsanların sektörünüz veya sunduğunuz ürünler hakkında okuması için sağlam bir blog yazısı ve diğer materyallerden oluşan sağlam bir kitaplığa sahip olmak sizlere artı değer katıyor.

                 Tüketicilerin %82’si şirket bloglarından alakalı içeriği okumaktan keyif alıyor çünkü bu onlara tam olarak kimden alışveriş yaptıklarını öğrenme fırsatı veriyor. Marka kimliği, özellikle yeni şirketler için önemlidir ve kendi heyecan verici içeriğinize sahip olmak, bu kimliği geliştirmenize yardımcı olacaktır.

                Blog makaleleri, çevrimiçi aramalar ve sosyal medya aracılığıyla web sitenize trafik çeker. Düzenli olarak güncellenen içeriğe sahip web siteleri, arama motoru ölçümlerinde daha yüksek puan alır. Daha fazla trafik, daha fazla potansiyel müşteri, daha fazla potansiyel müşteri, şirketiniz için kazancınızın artması demektir.