English English Deutsch Deutsch Türkçe Türkçe

0 553 829 44 16

İLETİŞİME GEÇ

Web sitesi neden önemlidir hiç düşündünüz mü?

İnsanlar; işletmeler, ürünler, hizmetler vb. birçok konu için internette arama yapar. Bir kullanıcının bilgi bulması gerekiyorsa, büyük olasılıkla onu bulmak için önce internete başvurur. Sunduğunuz bir hizmet/ürün ve özellikle işletmeniz için arama yaptıklarında, işletmenizin karşılarına çıkması güven oluşturur. Sitenizi ziyaret ettiklerinde de iyi görünmek, en az aramalarda çıkmak kadar önemlidir. Çünkü web siteniz genellikle potansiyel müşterilere verdiğiniz ilk izlenimdir. Yani sizin vitrininiz, dijital ortamdaki ofisiniz diyebiliriz. Sizi bir arama sonucu veya arkadaşının verdiği bir bağlantı yoluyla buldularsa, mağazanızı/ofisinizi görmeden, personelinizle konuşmadan önce burada yaratacağınız ilk izledim çok önemlidir. Çünkü bir web sitesi ile müşterilerin göreceği ve onlara göre iş hakkında bir fikir oluşturacağı (Müşteri hizmetleri, kalite, fiyat vb. faktörlere ek olarak tabi ki) konulara kolaylıkla ulaşmalarını sağlamış olursunuz.

Peki kurumsal web sitesinde neler bulunmalıdır?

Kaliteli bir web sitesi; size özel, iyi organize edilmiş, gezinmesi kolay, sade/şık, modern (stil ve düzen açısından), işlevsel, hızlı ve güvenli olmalıdır. Firmanız hakkınızda bilgi edinmeleri için hakkımızda sayfanız olmalıdır. Sunduğunuz hizmetler, çalışma saatleri, konum ve iletişim sayfası size kolay bir şekilde ulaşabilmeleri için önemlidir. Blog ve bilgilendirme sayfalarıyla kullanıcıların sitenizde daha uzun süre kalmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında fotoğraf/video galeriniz ve portfolyonuz mutlaka olmalıdır. Sosyal medya hesaplarınız varsa, bu profillere bağlı butonlar bulunmalıdır. Ayrıca özel iletişim formlarıyla da size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi Yazılım Özellikleri ?

Size Özel Tasarım

Size özgün standartlarında dışında bir tasarım

Sürekli Güncel Altyapı

Kendini sürekli geliştiren ve güncelleyen WordPress altyapısı

%100 SEO Uyumlu

Tüm SEO kriterlerine uygun tasarım, artık Google'da üst sıralar sizin olacak

7/24 Teknik Destek

Web siteniz için her sorunuza cevap olabilecek destek ekibi

Mobil Responsive

Tüm cihazlara uygun şekilde hazırlanmış bir web sitesi

Modern Görünüm

Trendleri iyi takip eden tasarım ekibimiz sayesinde şık ve modern bir tasarım

KURUMSAL WEB SİTESİ
TEK SEFERLİK ÖDEME

Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 9 Taksit İmkanı

Kurumsal Web Sitesi Hizmeti

Kurumsal web sitesi hizmetimiz ile, en güncel yazılım ve grafik tasarım teknolojilerini kullanarak, kurumların veya işletmelerin kurumsal kimliklerinin internette en doğru şekilde lanse edilmesine imkân tanımaktayız. Unutmamanız gerekir ki, internette firmanızı ne kadar iyi tanıtırsanız, o kadar çok geri dönüş elde edebilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi Genel Özellikleri

🎯 Şirketinizin büyüklüğü ya da sektörü ne olursa olsun mutlaka Kurumsal Web Siteniz olsun!

Kurumsal rekabetin çevrimiçi ortamlarda bu kadar kızıştığı bir zamanda, sizin burada yer almamanız gerçekten büyük bir hata olacaktır.

Eğer ki böyle hata içerisinde olmak istemiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Uzman ekibimiz sizin tüm ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayacaktır.

100+ Fazla referansımızın bulunduğu ve kendimizi kanıtlamış olduğumuz kurumsal web sitesi hizmetimizden sizde faydalanmak isterseniz bize canlı destek hattımızdan ya da iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz..

Kurumsal Web Tasarım Hakkında Merak Edilen Sorular

REFERANSLARIMIZ