English English Deutsch Deutsch Türkçe Türkçe

0 553 829 44 16

İLETİŞİME GEÇ

Neden e-ticarete başlamalısınız?
Küçük işletmelerden büyük markalara kadar, kendi ürünlerini veya hizmetlerini satabilecekleri kendi e-ticaret web sitelerinden yararlanabilecek çok sayıda şirket var. Günümüzün rekabetçi ve kolaylık odaklı toplumunda, tüketiciler artık ürün satın almak için sokağa çıkmak istemiyor, bunun yerine tüketiciler kendi evlerinden alışveriş yapmak istiyor ve e-ticareti hem işletmeler hem de alıcılar için esnek bir çözüm haline getiriyor.Hala bir e-ticaret mağazası açma konusunda kararsızsanız o zaman başka yere bakmayın, işte e-ticaretin işletmeniz için bu kadar önemli olmasının en önemli 5 nedeni.
store

Markanızı Genişletebilir

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sadece mağazanıza gelen müşteri adaylarınızla sınırlamayıp, tüm Türkiye'ye sunmaya başlayın.

add-to-cart

Müşterilerinize 7/24 Hizmet Verin

E-ticaret siteniz sayesinde müşterileriniz ürünlerinizi; bilgisayar, tablet ya da telefonları ile diledikleri zaman alabilirler.

star

Erişiminizi Arttırın

İnternetin erişilebilirliği nedeniyle, dünya çapında milyonlarca insan web sitenizi herhangi bir zamanda görüntüleyebilir bu da işlerini genişletmek ve daha geniş bir kitleye ulaşmak daha kolaydır.

loss

Size Pazarlama Fırsatları Sunar

Google reklamları, sosyal medya pazarlamanız ve e-posta pazarlamanız dahil bunların tümü web sitenize geri bağlantılar içerebilir.

Yapım Aşaması Nasıl İlerliyor?

Paketini Seç

İstediğin özelliklerdeki paketi seç

Tasarımını Seç

Her sektöre özel olarak hazırlanmış hazır tasarımlardan birini seç veya projeni bize anlat

Hazırlık

E-ticaret sitesi için senden talep edilen içerikleri gönder ve kahveni yudumla

Son Kontroller

Sitenin son halini incele ve revize gerekiyorsa bize bildir

Yayınlama

Tüm kontroller yapılıp onay alındıktan sonra web siteniz yayınlansın

E-TİCARET SİTESİ
TEK SEFERLİK ÖDEME

Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 9 Ay Taksit İmkanı

E-Ticaret Sitesi Hizmeti

E-Ticaret Sitesi  hizmetimiz ile, en güncel yazılım ve grafik tasarım teknolojilerini kullanarak, kurumların veya işletmelerin kurumsal kimliklerinin internette en doğru şekilde lanse edilmesine imkân tanımaktayız. Unutmamanız gerekir ki, internette firmanızı ne kadar iyi tanıtırsanız, o kadar çok geri dönüş elde edebilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Genel Özellikleri

Kurumsal Web Sitesi Yazılım Özellikleri ?

Size Özel Tasarım

Size özgün standartlarında dışında bir tasarım

Sürekli Güncel Altyapı

Kendini sürekli geliştiren ve güncelleyen WordPress altyapısı

%100 SEO Uyumlu

Tüm SEO kriterlerine uygun tasarım, artık Google'da üst sıralar sizin olacak

7/24 Teknik Destek

Web siteniz için her sorunuza cevap olabilecek destek ekibi

Mobil Responsive

Tüm cihazlara uygun şekilde hazırlanmış bir web sitesi

Modern Görünüm

Trendleri iyi takip eden tasarım ekibimiz sayesinde şık ve modern bir tasarım

E-Ticaret Sitesi Hakkında Merak Edilen Sorular

Tabii ki. Web sitenizde depolanan veya web sitenizden geçirilen tüm veriler şifrelenecek ve SSL 128 Bit şifreleme kullanılacaktır.

Evet web siteniz hem telefonlar hem de tabletler içinde tasarlanacaktır. Çözünürlükler ne olursa olsun web sitenizi tüm cihazlarda görüntülenecek şekilde optimize edilecektir.

Evet. Güvenilir firmalar ile çalışarak müşterilerimize hosting ve domain hizmeti sunuyor ve gerekli takiplerini gerçekleştiriyoruz. Üstelik kullandığımız sunucular kendi sunucularımızdır. Yalnızca yedekleme için çeşitli sunuculardan destek alıyoruz.

E-ticaret sitesi paketlerimiz; Standart, Kurumsal, Profesyonel, Platin ve Entegre olmak üzere 5 farklı paketten oluşmaktadır.

Tabii ki. Web sitenizde depolanan veya web sitenizden geçirilen tüm veriler şifrelenecek ve SSL 128 Bit şifreleme kullanılacaktır.

Web sitesinde istediğiniz ekstralara bağlı olarak 7 iş günü içerisinde sitenizi yayına alabiliriz

Bütün kurulum tarafımıza aittir. Web siteniz size anahtar teslim şeklinde teslim edilir. Tüm ihtiyaçlarınız için destek ekibimiz 7/24 burada olacaktır.

Oldukça kolay bir yönetim paneli ile web siteniz size teslim edilir. Fakat dilerseniz hiç bununla uğraşmayıp destek sisteminden her talebinize karşılık bulabilirsiniz.

Dia Medya Dijital Danışmanlık Ajansı E-ticaret Paketleri’ ni kullanan sitelerdeki kartlı işlemlerin güvenliği, 256-Bit SSL sertifikaları ile sağlanmaktadır. SSL sertifikası ile şifrelenen kart bilgileri otomatik olarak işlemi gerçekleştirecek olan bankaya şifreli olarak iletilir ve işlem sonucu sisteme kaydedilir. Tüm işlemlerde hiçbir kredi kartı bilgisi sistemde tutulmaz. Bu sebeple ne siz, ne personeliniz ne de Dia Medya Dijital Danışmanlık Ajansı ekibi kart bilgilerine hiçbir şekilde erişemez.

Tabi. Ajans olarak SEO danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Web sitenizin Google aramalarında ilk sıralarda yer alması için gerekli desteği verebiliriz.

Tüm web sitelerimizin alt yapısını SEO kurallarına uygun bir şekilde hazırlıyoruz.

Hayır. Hazır temalar kullanmıyoruz. Web tasarımlarımız tamamen özgün

Öncelikle hazırladığımız web tasarımlar tamamen sizin istek ve ihtiyaçlarınıza yöneliktir. Ancak tasarımı beğenmeme ihtimaliniz tabi ki de var. Bu noktada tasarımla ilgili dilediğiniz noktada dilediğiniz kadar revize verebilirsiniz. Herhangi bir revizyon sınırlaması bulunmuyor. Hem ön taslak aşamasında hem de demolink aşamasında revizelerini iletebilirsiniz.

Tabi ki bunu yapabiliyoruz. Tüm verilerinizi eksiksiz bir şekilde kendi kuracağımız sisteme aktarabiliriz.

Elbette, tamamen şahsınıza veya şirketinize özel seçtiğiniz plan dahilinde e-posta hesabı hakkınız bulunmaktadır. Örnek: adsoyadınız@alanadiniz.com

Sunucularımız wordpress altyapısı için özel olarak optimize edilmiş yüksek performanslı sunuculardır.

Hayır. XML ürün entegrasyon modül veya hizmetimiz bulunmamaktadır.

REFERANSLARIMIZ