English English Deutsch Deutsch Türkçe Türkçe

0 553 829 44 16

İLETİŞİME GEÇ

Banner Tasarımı

           Web sitelerinin popülaritesinin her geçen gün artmasıyla birlikte markalar ziyaretçilerin dikkatini çekmek için bannerlar kullanmaktadır.

            Bannerlar, web sitenizde görünen grafik tasarımlardır ve web sitenizde birden fazla olabilir. Bunlar genellikle firmanızın farklı hizmetlerini dikkat çekici bir şekilde açıklar. Teknik olduğu kadar yaratıcı yaklaşımlarıyla da web sitenizde önemli bir yer tutar.

            Günümüzde ziyaretçiler firmaların hizmetlerini hızlı bir şekilde görmek için afişleri incelemeye özen gösteriyor. Bunlar ziyaretçilere firmanızın ürün ve hizmetlerini hızlı ve anlaşılır bir şekilde tanıtmaktadır.

GÖRSEL: Yapacağınız online reklam kampanyaları için sizlerin ihtiyaçlarına göre özgün ve yaratıcı bannerlar tasarlıyoruz.

            Ekibimiz, metinden veya görsellerden gelen yaratıcılık ile diğer firmalar arasında güçlü bir tasarımınızın olmasını sağlar. Hedef kitlenize bağlı olarak her tasarım planlanır ve sizler ile paylaşılır. Sizlerden alınan talimatlara göre tasarım süresi yaratıcı grafik tasarımcılarımız ve metin yazarlarımız tarafından revize edilerek proje tamamlanır.

            İyi bir şekilde tasarlanmış olan bannerlar sadece web sitenize gelen trafiği arttırmakla kalmaz aynı zamanda dönüşüm oranlarınızı da yükseltir.

            Dia Medya Dijital Danışmanlık firması olarak ister bir ister yüz sipariş adet verin, her bir tasarımda mükemmelliği ve özgünlüğü göreceksiniz. Yaratıcı tasarımların yanı sıra hızlı geri dönüş ve kaliteli sonuçlar sağlarken özelleştirilmiş banner tasarım paketlerimizden faydalanabilirsiniz.

EKONOMİK PAKET

Tek Seferlik

₺200

Profesyonel Paket

Tek Seferlik

₺350